Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 400

  

  

  

  
Technisat DIGITRADIO 400 je DAB+/FM/ Internetové rádio s řadou komfortních funkcí.
5 390 Kč(vč. DPH)
Přidat
       Popis produktu

Technisat DIGITRADIO 400 je elegantní DAB + rádio s řadou komfortních funkcí. Intuitivní ovládání prostřednictvím tlačítek přímo na zařízení a  přehledný OLED displej, vám zajistí dokonalý požitek z poslechu i ovládání. Pomocí vestavěného bezdrátového připojení, vám digitální rádio 400 zajistí nejen přístup k tisícům internetových rozhlasových stanic, ale také přehrávání audia z PC, chytrých telefonů nebo NAS disků připojených do v domácí sítě (UPnP). Navíc můžete připojit zařízení i přes Bluetooth Audio Streaming App služba a bezdrátově přehrávat i digitální audio streamy z mobilních zařízení. Přes integrované rozhraní AUX-IN je také možné připojit více zdrojů hudby.

  VIDEO

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic. Multimediální služba SlideShow zobrazuje obrázky, jako např. logo stanice, moderátora, interpreta, počasí nebo dopravní informace.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  INTERNETOVÉ RÁDIO
Pomocí integrované funkce internetového rádia, máte snadno přístup k tisícům internetových provozovatelů rozhlasového vysílání. Přístroj lze snadno propojit k internetu prostřednictvím domácí sítě. Volba programů se neustále zvyšuje, a automaticky se seznam aktualizuje, což znamená, že můžete přijímat bezpočet zajímavých kanálů z celého světa.

  WLAN
Díky integrovanému adaptéru WLAN, můžete přístroj připojit k domácí síti přes bezdrátové připojení. Tímto způsobem můžete snadno přistupovat k multimediálním datům, jako jsou digitální fotografie, hudba nebo internetové rozhlasové stanice.

  AUDIO STREAMING
Přes audio streaming, můžete snadno přistupovat k UPnP sdílení médií kdykoli, například na síťový pevný disk nebo zařízení, který působí jako UPnP server, jako je TechniSat MultyVision nebo PC. Tímto způsobem, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu na zařízení přímo z domácí sítě.

  BLUETOOTH AUDIO STREAMING
Bluetooth Audio Streaming umožňuje přenos hudby bezdrátově do zařízení bez jakékoli ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety jsou ideální pro spojení přes Bluetooth.

  HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

  BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů.

  MULTIROOM
Funkce Multiroom umožňuje sdružit více zařízení z různých místnosti a použít pro ně jeden zdroj hudby, například Spotify, nebo oblíbené skladby uložené v telefonu.

  MYDIGITRADIO - APP
Aplikace MyDigitRadio umožňuje snadné ovládání rádia pomocí mobilních zařízeními, jako jsou tablety nebo chytré telefony. S tímto máte snadný a rychlý přístup k různým funkcím z vašeho mobilního zařízení - například seznam rozhlasových stanic, nastavení hlasitosti nebo přepínání způsobu přenosu. Praktická aplikace je k dispozici ke stažení na App Store (iOS) a Google Play (Android) zdarma.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah