DIGITRADIO 50

Novinka

DIGITRADIO 50

TechniSat DIGITRADIO 50 je kompaktní DAB+ rádio s budíkem. Díky intuitivnímu ovládání a nastavitelnosti intenzity světla je ideální pro použití v ložnici. Budík obsahuje časovače s mnoha nastavitelnými časy. Kromě názvu programu a informací o vysílaném pořadu lze na displeji zobrazit i hodiny. Ty jsou nastaveny automaticky a stále aktuální. Vychutnejte si křišťálově čistý zvuk digitálního rádia a probouzejte se u svého oblíbeného pořadu.

 • Běžná cena: 1 990 Kč
 • Ušetříte: 300 Kč

Cena: 1 690 Kč vč. DPH

Recyklační poplatek je zahrnut v ceně.

Cena již zahrnuje poplatky

 • Recyklační poplatek: 12 Kč

logo DAB+Logo_Technisat

TechniSat DIGITRADIO 50 je kompaktní DAB+ rádio s budíkem. Díky intuitivnímu ovládání a nastavitelnosti intenzity světla je ideální pro použití v ložnici. Budík obsahuje časovače s mnoha nastavitelnými časy. Kromě názvu programu a informací o vysílaném pořadu lze na displeji zobrazit i hodiny. Ty jsou nastaveny automaticky a stále aktuální. Vychutnejte si křišťálově čistý zvuk digitálního rádia a probouzejte se u svého oblíbeného pořadu.

Pokud nemáte rádi zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic, toto přijímač je pro vás ideálním řešením. Digitální rádia TechniSat DAB+ vám totiž zobrazí seznam všech dostupných digitálních stanic a vy už si jen vyberete vámi požadovanou stanici. 

Logo YouTube

UPOZORNĚNÍ: TENTO ROZHLASOVÝ PŘÍJÍMAČ PODPORUJE DIGITÁLNÍ ROZHLAS DAB+ POUZE VE III. PÁSMU A PROTO NENÍ VHODNÝ PRO PŘÍJEM ČESKÝCH PROGRAMŮ V LOKALITĚ KARLOVARSKÝ KRAJ.

 

DABDAB+

Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

 

VKV-RDSVKV / RDS

Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 

HodinyHODINY

Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 

 

BudíkBUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ

Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů spínání. Díky tomu můžete večer pohodlně usnout, aniž byste se museli o vypnutí starat. Díky integrované funkci rádiového budíku Vás vzbudí Vaše oblíbená rozhlasová stanice.

 • EAN / Číslo modelu:
  EAN: 4019588049598
  Model: 0000/4959

 • Připojení:
  Konektor pro sluchátka (jack 3,5 mm): 1x

 • Provozní prostředí:
  Vlhkost: 5 - 90% relativní vlhkost (bez kondenzace)
  Okolní teplota: 5 - 35 ° C

 • Rádio / příjem:
  Digital DAB+: Band III (174-240 MHz)
  Analogový FM: 87,5 - 108 MHz

 • Reproduktor:
  Výstupní výkon 0,5 W RMS

 • Napájení:
  Jmenovité napětí: 230 V
  Frekvence: 50 Hz

 • Technické údaje:
  Barva: černá
  Váha s obalem: 04 kg
  Váha bez obalu: 0,3 kg
  Rozměry s obalem (ŠxVxH): 230,0 x 88,0 x 100,0 mm
  Rozměry bez obalu (ŠxVxH): 172,0 x 95,0 x 81,0 mm
  Displej: Dot-Matrix-LCD s nastavitelnou intenzitou světla

 • Energie:
  Maximální provoz: 0,71 W
  Stand-by LED: 0,71 W

Přílohy

Novinky aktuálně

Český rozhlas rozšířil digitální síť DAB+ pro Plzeňsko, Brněnsko a Ostravsko

Český rozhlas rozšířil digitální síť DAB+ pro Plzeňsko, Brněnsko a Ostravsko

Zobrazit

Kontakt Radio dab+

 • RTI cz s.r.o.
  Zikmunda Wintra 1282/21
  301 00 Plzeň
 • +420 606 657 400
  info@radiodab.cz
 • IČ: 25224905
  DIČ: CZ25224905

↑ nahoru